Верифікований профіль
2
Роки досвіду
1
Верифікована рекомендація
2
Роки на сайті
Рекомендувати
Активних оголошень
152
Ексклюзивних об'єктів
0
Рекламна активність
7083
Останній візит на сайт
сьогодні
Займаюсь продажем та орендою нерухомості у місті Ужгород та в Ужгородському районі. Продаж нерухомості як житлової так і комерційноі. Надаю консультації, пов’язані з оформленням документів при операціях з нерухомістю. Виїзд на об’єкти нерухомості на своєму авто. Супровід клієнтів до нотаріуса для підписанння договору. Зберігання конфіденційної інформації що до інформації про продавців та покупців.

Портфоліо реалізованих об’єктів (79)

  • продано
    Альянс
    12 000 $
    1 200 $/сот

    під забудову
    10 сот
    1 тиж. тому
    Продаж двох земельних ділянок •с.Тарнівці •2 ділянки під будівництво •світло поруч •кожна ділянка має по 10 соток •ціна 12000$ за кожну [телефон приховано]Олександра Тобіяш Альянс-агенство нерухомості [посилання приховано].ua
  • продано
    Альянс
    16 500 $
    2 063 $/сот

    під забудову
    8 сот
    1 тиж. тому
    Продаж земельної ділянки р-н Східний, м. Ужгород ✔️ Площа ділянки — 8 соток ✔️ Цільове призначення — під будівництво ✔️ Рівна та зручна для забудови ділянка ✔️ Хороший варіант для приватного будинку або інвестиції ✔️ Зручний доїзд та перспективна локація Ціна — 16 500$ Тел.: [телефон приховано]Олександра Тобіяш АЛЬЯНС - агентство нерухомості
  • продано
    Альянс
    150 000 $
    2 013 $/м²

    Івана Чендея вул., 31

    приміщення вільного призначення
    75 м²
    2013 рік побудови
    2 тиж. тому
    продаж комерційного приміщення Ужгород ,вул Івана Чендея ✔️загальна площа 74,5 м2 ✔️площа торгового залу 60 м2 ✔️діючий магазин. Ціна 150 000$ [телефон приховано]Олександра Тобіяш АЛЬЯНС - агентство нерухомості
  • здано
    Альянс
    400 $/міс

    Болотинська вул., 14

    70 / 30 / 15 м²
    1 поверх
    5 сот
    2 кімнати
    2 тиж. тому
  • продано
    Альянс
    12 000 $
    1 025 $/сот

    Кільцева

    під забудову
    12 сот
    3 міс. тому
    АЛЬЯНС - агентство нерухомості продаж ділянки с.В.Лази в Закарпатській обл. ✔️11.71 соток землі ( будівництво) ✔️поруч електрика ✔️з гарним краєвидом! Ціна 12000$ [телефон приховано]Олександра
  • продано
    Альянс
    85 000 $
    1 775 $/м²

    Бориса Тлехаса вул., 17

    1 кімната
    48 / 17 / 18 м²
    поверх 3 з 8
    2023 рік побудови
    1 міс. тому
    Пропонується сучасна квартира у ЖК West Towers, м. Ужгород — житловому комплексі, який обирають за стиль, зручність та продуману інфраструктуру. ✔️Площа: 47,9 м² ✔️Поверх: 3 ✔️Опалення: електричне Квартира буде ПОВНІСТЮ ГОТОВА до проживання: з сучасним ремонтом, укомплектована якісними меблями та технікою. Ціна 90000$ АЛЬЯНС - агентство нерухомості [посилання приховано].ua
  • здано
    Альянс
    450 $/міс

    Анатолія Тегзи вул., 25

    1 кімната
    47 / 15 / 15 м²
    поверх 5 з 8
    2023 рік побудови
    1 міс. тому
    🔴оренда 1.5 кімнатної квартири🔴 Ужгород,ЖК ЩАСЛИВИЙ ✔️47 м2 загальна площа ✔️5 поверх з 8( ліфт) ✔️газове отоплення Ціна 450$(+ 50$ песик) 📞[телефон приховано]Олександра Тобіяш АЛЬЯНС - агентство нерухомості
  • продано
    Альянс
    12 000 $
    1 849 $/сот

    сільгосппризначення
    6 сот
    3 міс. тому
    Продаж ділянки р-н Шахта позаду Кілікії ✔️6.49 соток СГ ✔️забудована вулиця ✔️загороджена [телефон приховано]Олександра АЛЬЯНС - агентство нерухомості
  • здано
    Альянс
    1 300 $/міс

    Житня

    250 / 80 / 20 м²
    3 поверхи
    4 сот
    5 кімнат
    2 міс. тому
    🔴Оренда 3-х поверхового будинку 🔴 Ужгород | ближній Минай Просторий та затишний 6-кімнатний будинок для великої родини в одному з найкомфортніших районів міста. ✔️Загальна площа — 250 м² ✔️Ділянка — 4 сотки, доглянута територія з ландшафтним дизайном ✔️Облаштована барбекю-зона, альтанка для сімейних та дружніх зустрічей ✔️Гараж Планування: • 5 окремих спалень • Камінна зала — ідеальне місце для затишних вечорів • Кухня-їдальня з виходом на терасу • Гардеробна кімната • Функціональне та продумане зонування простору Комунікації та комфорт: • Газове опалення • Діючий камін — тепло та атмосфера у холодні дні 📞[телефон приховано]Олександра Тобіяш Відео...
  • продано
    Альянс
    72 000 $
    1 000 $/м²

    Підградська вул., 34

    3 кімнати
    72 / 45 / 8 м²
    поверх 1 з 1
    3 міс. тому
    АЛЬЯНС - агентство нерухомості 🔴Продаж квартири в центрі міста🔴 м .Ужгород ,вул.Підградська 34 📮Квартира Ном .1 ✔️загальна площа 70.9 кв м ✔️3 окремі кімнати,кухня,просторий коридор, санвузол роздільний, кладовка з виходом на горище. ✔️всі комунікації центральні! Газ,вода, каналізація! Ціна 72 000$ ✔️Спільний двір . 📮Квартира ном.2 ✔️25 кв м Ціна 40 000$
  • продано
    Альянс
    72 000 $
    1 014 $/м²

    Підградська вул., 34

    71 / 60 / 8 м²
    1 поверх
    3 сот
    3 кімнати
    3 міс. тому
    Продається будинок( квартира 1) Ужгород, вул Підграцька 34. Центр! 3 окремі кімнати, кухня,санвузол роздільний, ванна,коридор,кладова з виходом на горище. Двір спільний. Додаткові фото по запросу! Швидкий показ.
  • продано
    Альянс
    77 550 $
    1 150 $/м²

    Августина Волошина вул., 5

    1 кімната
    67 / 32 / 19 м²
    поверх 3 з 6
    4 міс. тому
    🔴продаж 2 кімнатної квартири🔴 с.Минай «ЖК Минай» ✔️загальна площа 67.42 ✔️3 поверх з 3 ✔️введений в експлуатацію ✔️електричне опалення Ціна 77 550 $(можна по єОселя) 📞[телефон приховано]Олександра АЛЬЯНС - агентство нерухомості
  • продано
    Альянс
    58 000 $
    831 $/м²

    Карпатської України вул. (Юрія Гагаріна), 28

    3 кімнати
    70 / 45 / 9 м²
    поверх 5 з 5
    3 міс. тому
    🔴Продаж 3-кімнатної квартири в Ужгороді, вул. Карпатської України 🔴 ✔️Простора квартира з чудовим плануванням — окремі кімнати, дві лоджії та індивідуальне газове опалення. ✔️Квартира потребує капітального ремонту. 📍 Поруч уся необхідна інфраструктура — магазини, школа, садок, зупинки транспорту. ✔️Площа — 69,8 м² ✔️Поверх — 5/5 📞[телефон приховано]Олександра АЛЬЯНС - агентство нерухомості
  • продано
    Альянс
    82 000 $
    707 $/м²

    Тарнівецтка

    116 / 60 / 37 м²
    1 поверх
    3 сот
    3 кімнати
    3 міс. тому
    🔴Терміновий Продаж «Американки» початок с. Тарнівці. Ціна 🚀82000$✅така ціна лиш на 2 тижні ✅ вул. Тарнівецька Загальна площа 115 м² Земельна ділянка 4 сотки Комунікації: свердловина електрика газ септик Характеристики будинку: • сучасне планування • міцні капітальні стіни • панорамні вікна • бетонні сходи, камін. • утеплений фасад( буде пофарбований) Спокійний район, активна забудова новими будинками. Ціна 82 000$ 📞[телефон приховано]Олександра Тобіяш [посилання приховано].ua АЛЬЯНС - агентство нерухомості
  • продано
    Альянс
    13 500 грн
    2 206 грн/сот

    Загорська вул.

    під забудову
    6 сот
    4 міс. тому
    Продаж ділянки р-н вул. Загорської ✔️6,12 соток ✔️світло вздовж вулиці ✔️район активно забудовується Ціна 13 500$
  • продано
    Альянс
    25 000 $
    3 975 $/сот

    під забудову
    6 сот
    4 міс. тому
    Продаж ділянки! Ужгород,вул.Загорська 6.29 соток Вулиця забудовується! Ціна 25 000$ [телефон приховано]Олександра АЛЬЯНС - агентство нерухомості
  • продано
    Альянс
    4 000 $
    727 $/сот

    Центральна

    під забудову
    6 сот
    5 міс. тому
    Продається земельна ділянка в с. Малий Березний ✅ Площа: 5,5 соток Будинок: під реконструкцію Розташування: при центральній дорозі Ціна: 4000$ – вигідна пропозиція! Переваги: ✅ Можливість реконструкції або будівництва нового будинку ✅ Зручний під’їзд і розташування при центральній дорозі [телефон приховано]Олександра АЛЬЯНС - агентство нерухомості https://[посилання приховано].ua/
  • продано
    Альянс
    16 000 $
    2 000 $/сот

    Незалежності

    під забудову
    8 сот
    5 міс. тому
    Продаж ділянки 8 соток с.Невицьке,Ужгородський р-н ✔️8 соток під будівництво, рівна,викошена! ✔️поруч електрика Ціна 16000$ [телефон приховано]Олександра АЛЬЯНС - агентство нерухомості
  • продано
    Альянс
    10 000 $
    833 $/сот

    Кільцева

    під забудову
    12 сот
    6 міс. тому
    Продаж ділянки Ужгородський р-н,с.Великі Лази ✔️12 соток ✔️Під будівництво ✔️Фасад 18 м,довжина 66 м ✔️вода знаходиться для холлдязя на 12 м, для скважини 28 м. ✔️є проєкт будинку( подарунок) ✔️Хороша підʼїздна дорога [телефон приховано]Олександра АЛЬЯНС - агентство нерухомості
  • продано
    Альянс
    35 000 $
    3 500 $/сот

    Кільцева

    під забудову
    10 сот
    6 міс. тому
    Ділянка 18 соток с.Розівка Минай-Розівка( неподалік мосту з Розівка біля магазину Близенько) 10 сотин ( будівництво) з комунікаціями + 8 сотин-садівництво в бонус, в подарунок. Повністю асфальтована дорога. Ділянка з комунікаціями і центральним водопостачаням! Центральна частина ближнього Минай Поруч магазин Тиса, магазин Близенько, Нова-пошта та Аптеки. Розмір ділянки 18м×55 м. Рівна. Знаходиться між будинками, вулиця забудована. Вода: центральний водопровід Характеристика ділянки: Розташування: в населеному пункті • рельєф: рівнинний • Довжина ділянки: 55 • Ширина ділянки: 18 Ціна 35000$ [телефон приховано]Олександра АЛЬЯНС - агентство нерухомост...
  • продано
    Альянс
    55 000 $
    1 127 $/м²

    Адама Міцкевича вул., 3

    1 кімната
    49 / 27 / 9 м²
    поверх 8 з 9
    6 міс. тому
    🔴продаж 2 кімнатної квартири🔴 м.Ужгород,вул.Міцкевича 3 ✔️загальна площа 48,8 м2 ✔️8 поверх з 9 ✔️новий ліфт ✔️газове опалення ✔️вся інфраструктура поруч( локація топ) Ціна 55 000$ 📞[телефон приховано]Олександра АЛЬЯНС - агентство нерухомості
Повернутись до всіх пропозицій
Оберіть спосіб підтвердження
Щоб вашу рекомендацію було зараховано, підтвердіть свою особистість
* Особисті дані не відображатимуться на сайті та слугуватимуть лише для підтвердження особистості.
Як верифікуватись через Дію?
Зчитайте QR-код сканером у застосунку Дія й підтвердьте авторизацію Дія.Підписом
QR-код для верификации через Дію
QR-код буде дійсний ще 02:00
Як верифікуватись через Bankid?
Верифікація BankID відкриється у новому вікні. Якщо сторінка верифікації не відкрилася, вікно було заблоковане вашим браузером.
Щоб дозволити відкриття вікна, виконайте такі кроки:

1. Перевірте адресний рядок браузера на повідомлення про помилку або піктограму блокування. Натисніть на нього.
2. Якщо у вас встановлено блокувальник спливаючих вікон, тимчасово відключіть його для цього сайту.
3. Перевірте налаштування вашого браузера і переконайтеся, що блокування спливаючих вікон вимкнено або налаштовано на дозвіл відкриття цього вікна.

Якщо проблема залишається невирішеною, зверніться до нашої служби підтримки.
Як верифікуватись через Дію?
Верифікація Дія відкриється у новому вікні. Якщо сторінка верифікації не відкрилася, вікно було заблоковане вашим браузером.
Щоб дозволити відкриття вікна, виконайте такі кроки: